zzz

GDG DevFest 2018

Bu yıl GDG Antalya ekibi tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan DevFest konferansı #DigitalWellbeing temasıyla kapılarını açıyor.

Google’ın ana sponsor olarak yer aldığı etkinlikte, Hotech ve Getir.com altın sponsor, DataMarket,
Piksel Akademi, ve Art-In Systems 
gümüş sponsor, SAN TSG ve Antalya Teknokent bronz sponsor olarak etkinliği destekliyor. Devfest Antalya’nın mekan sponsoru ise Akdeniz Üniversitesi’dir.

Tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten memnun oluruz.

Etkinlikte Sizleri Neler Bekliyor?

2. defa kapılarını açan DevFest Antalya konferansı 13 Ekim’de Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde gerçekleşecek. Katılımcılar 18 oturumda mobil, girişimcilik, yapay zeka, blockchain ve cloud teknolojileri gibi çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, konuşmalar dışında workshoplar yapılacaktır. Etkinliğe bilgisayarı ile gelip workshop’a katılmak isteyenler workshop salonlarında kod yazıyor olacaklar. Fuaye alanında sponsor firmalar ile bir araya gelip farklı insanlarla tanışarak eğlenmeye her an devam edebilecekler ve ayrıca gün boyu sürpriz hediye kazanma fırsatına sahip olacaklardır.

Etkinliğe Kimler Katılabilir?

GDG Antalya ekibinin düzenlediği etkinliklerden en büyüğü olan DevFest Antalya 18 etkinliğine Antalya’daki tüm üniversitelerde Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden öğrenciler, Ar-Ge firma çalışanları,

Antalya ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri başta olmak üzere yazılım dünyasına merak duyan herkes katılabilir.

Yer: Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüs
Tarih: 13 Ekim 2018
Saat : 08:30 – 18:30

Daha fazla bilgi için:
https://www.facebook.com/gdgantalya/
https://www.instagram.com/gdgantalya/
https://twitter.com/gdgantalya

Aklınıza takılan bir soru var ise gdgantalya@gmail.com mail atabilirsiniz.

Hashtags: #DigitalWellbeing #gdgantalya #wtmantalya #dfantalya #dfantalya18

GDG ANTALYA NEDİR?

Google Developers Group (GDG), büyük bir tutkuyla Google teknolojileri hakkındaki deneyimlerini paylaşan gönüllü geliştiricilerden oluşan bir topluluktur. GDG Antalya olarak 2018 yılında organize edeceğimiz etkinlik ile amacımız Antalya’nın geliştirici, bilişim ve teknoloji potansiyelini ortaya koymaktır. Diğer bir amacımız da teknoloji ile ilgilenen insanları teşvik etmek ve onlara destek olmaktır.

DEVFEST NEDİR?

 DevFest, Google Developer Gruplarının Eylül ile Aralık ayları içerisinde dünyanın birçok şehrinde düzenlediği etkinliklere verilen isimdir. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de gerçekleştirilen ve artık Antalya’da da devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.

 

Konuşmacı ve program akışı için tıklayınız.

 

Comments are closed.